Hakkımızda

Şirketimiz sürekli müşteri memnuniyeti ilkesinden hareket ederek, ürünlerini her zaman dünya standartlarında üretmek ve sunmak için çalışmakta, konusu ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek  kendisini sürekli yenilemektedir.

Şirketimiz, genç ve dinamik kadrosuyla gelecek yıllar için hedeflerini belirlemiştir ve bu hedefler doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Sürekli iyileştirme prensipleriyle her zaman daha iyi ürün ve  hizmet sağlamak yoluyla sürekli müşteri memnuniyeti yegane amacımızdır.

Sektör bilgisi ve tecrübesi 1965 yılına dayanan firmamız 1974 yılından beri su armatürleri üretmektedir.YAY PRES DÖKÜM SANAYİ bünyesinde YAY ARMATÜR tescilli markasıyla yurt içinde ve yurt dışında satış yaparak;sektördeki yerini ve kalitesini ispatlamıştır.Üretici olmanın vermiş olduğu sorumlulukla sürekli yatırım yapan firmamız,1996 yılında TSE belgesi alarak ürün belgesini Türk Standartları Enstitüsüne onaylattı.Sektörde kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla sürekli büyümeyi hedefleyen YAY PRES DÖKÜM SANAYİ,ürünlerin firma garantisini 2002 yılında T.C Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından aldığı GARANTİ BELGESİ ve Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik Belgesi ile resmileştirdi.Amacımız;mevcut ürün  yelpazemizi  estetik tasarımla sürekli genişletmek,üstün teknolojiye sahip makinelerimizle üretilen ürünlerimizi,müşterilerimize en uygun  fiyatla sunmaktır.

Temel Felsefemiz  Daima kaliteli ve dayanıklı ürünler üretip;koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak olacaktır.

Uluslar arası pazara girmenin alt yapı çalışmalarını bitirmiş durumdayız. Kapasitesinin daha da artmasıyla gerekli  bağlantıları kurup, sunulan ürünlerimiz yeni pazarlarda da yerini alacaktır.

Amacımız her zaman olduğu gibi Müşterilerimizle karşılıklı anlayış ve memnuniyete dayalı kalıcı ilişkiler kurmaktır. Artan üretim kapasitemiz ve ürün yelpazemizle birlikte, sizlerle oluşturacağımız güvenilir iş birliği, geleceğe atacağımız adımlarda bizim için itici güç olacaktır.